Gabinet masażu Wrocław

Możliwość komentowania Gabinet masażu Wrocław została wyłączona 1

Masaż gorącymi kamieniami

Gdy już znajdziesz dla siebie idealny gabinet masażu, będziesz mógł odwiedzać go regularnie, aby za każdym razem wypróbować jego inny wariant zabiegu. Masaż relaksacyjny nie jest przecież jedyną dobrą opcją. Jeżeli wiesz już, na czym on polega, bo kilkukrotnie już z niego skorzystałeś, najwyższa pora przetestować na swoim ciele coś zupełnie nowego, czyli chociażby nowoczesny i niezwykle ciekawy masaż gorącymi kamieniami.

Profesjonalny i lepiej wyposażony gabinet masażu Wrocław powinien mieć ten typ zabiegu w swojej ofercie. W trakcie masażu gorącymi kamieniami kamienie rozmieszczane są na twojej skórze. Umieszcza się je w specjalnie wyznaczonych punktach, z których każdy ma odpowiadać za inną część organizmu. Ogólnie rzecz biorąc podstawowym efektem zabiegu jest rozluźnienie napięć mięśniowych. Efekt jest podwojony, albowiem osiąga się go poprzez połączenie wywieranego na mięśnie nacisku oraz oddziaływanie na nie wyższymi temperaturami.

Wbrew temu, co może ci się wydawać po przeczytaniu tego wstępnego opisu zabiegu, masaż gorącymi kamieniami należy do masaży łagodnych i stosunkowo delikatnych. Poleca się go osobom, które mają wyraźnie spięte mięśnie, bo np. dużo ćwiczą.

admin

View all contributions by admin

Similar articles